نمایشگاه کورت هورست در گالری شیرین            نمایشگاه مهدی زارعی در مشهد            اولین جشنواره ملی عکس بیرجند در قاب ایران            فعالیت سایت جدید انجمن عکاسان ایران            برنامه اردوهای جشنواره ملی عکس بیرجند            نمایشگاه گروهی عکس خبری در مشهد            نمایشگاه سیزده هنرمند بین المللی در تهران            عکس‌های آنتوان سوریوگین در عکسخانه شهر            
    جستجو در سايت

برنامه اردوهای جشنواره ملی عکس بیرجند

اولین جشنواره ملی عکس بیرجند + در قاب ایران در تداوم سیاست‌های فرهنگی، آموزشی خود و به تصویر کشیدن فضا‌های مختلف شهری بیرجند توسط عکاسان اقدام به برگزاری ۲ اردو تخصصی عکاسی می‌کند.
 اردو‌ با توجه به فضای عکاسی در شهر بیرجند، به همراه کارگاه توجیهی، آموزشی و برخوردار از استاد راهنما خواهد بود.
جزییات این اردو‌ به شرح ذیل است.

اردوی ویژه عکاسان خراسان جنوبی: پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۰، ساعت شش صبح
زمان و مکان ثبت نام: دو‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰، از ساعت ۹ تا ۱۲ در محل دبیرخانه جشنواره
چگونگی ثبت نام: ثبت نام به صورت حضوری برای عکاسان بیرجندی (حضور خود عکاس، نه نمایندهٔ وی) خواهد بود، جهت ثبت نام، تصویر کارت ملی و یک قطعه عکس پرسنلی به همراه داشته باشید.
ثبت نام عکاسان ساکن در شهرستان‌های استان خراسان جنوبی به صورت تلفنی در همین روز و همین ساعات میسر خواهد بود.
مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ است.
آدرس دبیرخانه: خراسان جنوبی، بیرجند، انتهای میدان توحید، خیابان مفتح۳۴، پلـاک ۹، سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند
تلفن دبیرخانه: ۴۴۵۰۳۳۲ و ۴۴۲۲۰۱۳ و ۴۴۲۲۰۱۴ کد بیرجند ۰۵۶۱

اردوی ویژهٔ عکاسان شهرستانی: ‌شنبه ۱۲ شهریور لغایت دوشنبه ۱۴ شهریور۱۳۹۰
عکاسان دعوت شده به این اردو، به مدت سه روز میهمان جشنواره خواهند بود و تمامی هزینه‌های ایشان در بیرجند (اسکان، صبحانه، نهار، شام و پذیرایی) بر عهده جشنواره خواهد بود.

چگونگی ثبت نام:
علـاقه مندان و داوطلبان غیر خراسانی شرکت در این اردو باید رزومه (بیوگرافی) خود را که در آن فعالیت‌های عکاسی ایشان ذکر شده باشد از صبح شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ حداکثر تا ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ به صورت یک فایل word به آدرس الکترونیکی. rezakhaledi23@gmail.com ارسال کنند.
دبیرخانه جشنواره پس از بررسی رزومه‌ها، اسامی منتخبین و پذیرفته‌شدگان را در صبح روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ در سایت (عکاسی)، منتشر خواهد کرد. عکاسان منتخب از صبح شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ در بیرجند میهمان جشنواره خواهند بود.لطفا نظر خـود را در رابـطه با مطلب فوق در فیلدهـای زیر نوشته و ارسال نمائید.
© Studio Mardomak Inc. Design: Negah Network Co.


شركت شبكه نگاه
a